Apartamenty w Batumi

Wychodząc na przeciw rosnącej liczbie turystów odwiedzających Batumi, mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszych apartamentów typu „studio”

Pełen opis naszych warunków lokalowych

Zdjęcia apartamentów

Opinie naszych Gości

Regulamin obowiązujący naszych gości

Film – spacer po przykładowym apartamencie 1

Film – spacer po przykładowym apartamencie 2

Film – spacer po przykładowym apartamencie 3

 

Doskonała lokalizacja, na pograniczu centrum miasta pozwala w pełni korzystać z uroków kurortu. jednocześnie zapewniając naszym Gościom spokojny, niczym nie skrępowany wypoczynek. Budynek w którym znajdują się apartamenty znajduje się w bezpośredniej bliskości morza. Do plaży jest około 250 metrów.

W czasie całego pobytu mogą Państwo liczyć na opiekę rezydenta mówiącego w języku polskim. Będzie on do Państwa dyspozycji zawsze, ilekroć zajdzie taka potrzeba.

Każdy apartament jest wyposażony w sposób umożliwiający wygodne przebywanie w nim maksymalnie 4 osobom.  Dwie wygodne kanapy IKEA o wymiarach 200×140 pozwalają nie martwić się o wygodę podczas snu. W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką indukcyjną, dużą lodówką, czajnikiem, zestawem garnków, talerzy i resztą potrzebnych udogodnień pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Duża łazienka z prysznicem i pralką zapewnia odpowiedni poziom komfortu na co dzień. A bardzo wydajna klimatyzacja pozwala osiągnąć komfortową temperaturę podczas Państwa wypoczynku.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.