Apartamenty w Batumi

Wychodząc na przeciw rosnącej liczbie turystów odwiedzających Batumi, mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszych apartamentów typu „studio”

Przykładowe zdjęcia apartamentów

Doskonała lokalizacja, na pograniczu centrum miasta pozwala w pełni korzystać z uroków kurortu. jednocześnie zapewniając naszym Gościom spokojny, niczym nie skrępowany wypoczynek. Budynek w którym znajdują się apartamenty znajduje się w bezpośredniej bliskości morza. Do plaży jest około 250 metrów.

W czasie całego pobytu mogą Państwo liczyć na opiekę rezydenta mówiącego w języku polskim. Będzie on do Państwa dyspozycji zawsze, ilekroć zajdzie taka potrzeba.

Każdy apartament jest wyposażony w sposób umożliwiający wygodne przebywanie w nim maksymalnie 4 osobom.  Dwie wygodne kanapy IKEA o wymiarach 200×140 pozwalają nie martwić się o wygodę podczas snu. W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką indukcyjną, dużą lodówką, czajnikiem, zestawem garnków, talerzy i resztą potrzebnych udogodnień pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Duża łazienka z prysznicem i pralką zapewnia odpowiedni poziom komfortu na co dzień. A bardzo wydajna klimatyzacja pozwala osiągnąć komfortową temperaturę podczas Państwa wypoczynku.